Paskolos iš žmonių – tarpusavio skolinimosi platforma

Paskolos iš žmonių

Paskolos iš žmonių – GoSavy – tai pirmoji tarpusavio skolinimosi platforma Lietuvoje. Čia rasi žmones norinčius pasiskolinti, bei žmones, norinčius paskolinti pinigų.

Pigios paskolos is zmoniu

Tarpusavio skolinimosi platforma

Paskolų iš žmonių platforma suteikia galimybes vieniems žmonėms pasiskolinti iš kitų pigiau. Paprastai, imant paskolą iš žmonių, ji turi mažesnes palūkanas. Tai reiškia, kad norintys pasiskolinti, gaus pinigus palankesnėmis sąlygomis ir mažesne kaina.

Paskola iš žmonių – kokia ji?

Tarpusavio skolinimosi platforma suteikia galimybę pasiskolinti pinigų bet kokiam reikalui. Žmonės gali paskolinti kaip ir einamąją paskolą, taip ir paskolas automobiliui pirkti, būstui remontuoti, ar refinansuoti blogas paskolas.

Atsakymas dėl paskolos gavimo užtrunka iki 2 valandų. Paskolos suma gali siekti net 30 000 eurų! Metinė paskolos palūkanų norma nuo 5%.

Paskolos žmonėms dar pigiau!

GoSavy siūlo įsigyti paskolą dar pigiau! Dabar skolinantis, pirmą įmoką gali mokėti tik po 3 mėnesių!

 

Greitos paskolos, internetinės paskolos, paskolos visiems, skubus pinigų poreikis, greitas kreditas, nemokamos konsultacijos, patogus gavimas, finansinė parama, greitaipaskolų gavimas, paskolos internetu, kreditavimo galimybės, paskolų pasiūlymai,  elektroninės paskolos, mažos palūkanos, paskolų palyginimas

Paskolos 247 turinys